Kwiatek musi być koniecznie. Do tego coś słodkiego, a i zaproszenie na uroczą kolację będzie mile widziane. Dzień Kobiet zbliża się wielkimi krokami dlatego też, drodzy panowie, już dzisiaj zacznijcie rozglądać się za upominkami.


Dzień Kobiet

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

hamana.pl (gość)

bielizna to naprawdę super prezent. Zapraszamy więc na stronę http://sklep.hamana.pl/ gdzie wybór jest ogromny :)

Ułomny demokrata (gość)

jak po zmianie systemu opluwaliście to święto, ten dzień, Dzień Kobiet. Dopiero Jan Paweł II, nie bojąc się "bohaterów" "Solidarności", złożył paniom życzenia. Popatrzcie dookoła siebie ilu jest koło was takich obrotowych krzykaczy. Takich zależnych od kierunku wiatru i kasy wpływającej do kieszeni. Pokażcie ich palcem. Warto.

Kasia (gość)

Ciekawym dodatkiem do kwiatów może być kartka z życzeniami, na której widnieje imię kobiety. Można takie zamówić http://www.crazyshop.pl/prod_17756_kartka_personalizowana_szpilki.html