Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Sylwestrowa zabawa niedodłącznie kojarzy nam się z petardami i fajerwerkami. Jak się z nimi obchodzić, radzą sprzedawca i policjant.

Gdzie kupować petardy i fajerwerki? Jak powinny wyglądać?
Jak bezpiecznie odpalać petardy?
Ile trzeba wydać na pokaz sztucznych ogni?
Jakimi petardami mogą bawić się dzieci?

Wszystkie odpowiedzi znajdziecie w naszym filmie.Sylwester

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

pirotechnik (gość) (bomba)

w Polsce też się produkuje sztuczne ognie i to profesjonalne a są one produkowane na licencji włoskiej i wcale nie są złe gatunkowo. Troszkę za mało wiedzy widzę w tym temacie.

Anis (gość)

Witam cię bomba.
Czytam twój komentarz i chce mi się płakać jak czytam takie wpisy na necie, powiedz mi gdzie w Polsce są produkowane fajerwerki ??? ja osobiście siedzę w tej branży od prawie 10 lat i nie wiedziałam że mamy w naszym kraju fabryki pirotechniczne. A jeśli chodzi o jakość to zapamiętaj że jakość idzie z ceną w parzę a po drugie jeśli kupujesz art. pirotechniczne na handlu od faceta z samochodu i.t.p a nie w wyspecjalizowanej firmie to nie dziw się że twoje fajerwerki pochodzą z najgorszego gatunku.