Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zakup mieszkania to ważny krok w życiu - wiąże się z nim podjęcie wielu decyzji, między innymi wybór lokalizacji.Cenimy sobie możliwość relaksu w domowym zaciszu, ale jednocześnie chcemy być blisko miejsc, w których dzieją się rzeczy ważne i ciekawe. Biorąc pod uwagę wszystkie potrzeby klientów Grupa Nokturn z Krakowa rozpoczęła w Zielonkach realizację inwestycji "Krakowskie Przedmieście 43".

"Krakowskie Przedmieście 43" to kameralne osiedle mieszkaniowe wznoszone przy ulicy, od której wzięło swoją nazwę. W pierwszym etapie inwestycji powstanie siedem trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej, w których zaprojektowano mieszkania jedno-i dwupoziomowe o powierzchni od 45 do 92 mkw.

Ceny od 4950 do 4999 złotych za metr kwadratowy można negocjować.

Pierwsze domy zostaną ukończone we wrześniu tego roku. Budynki wykonane zostaną metodą tradycyjną, z użyciem wysokiej jakości materiałów budowlanych. Cechuje je elegancka forma architektoniczna, doskonale wkomponowana w krajobraz oraz staranne wykończenie.

Mieszkania zostaną oddane w standardzie deweloperskim, tj. przygotowane do indywidualnej aranżacji i wykończenia przez nabywców. Klienci mają możliwość ustalenia przebiegu poszczególnych ścian działowych, jak i usytuowania kuchni (jako odrębnego pomieszczenia lub w formie aneksu). Zmiany te zostaną wykonane bez dodatkowych dopłat (w cenie mieszkania). Każde z mieszkań ma balkon, a na parterze - ogródek.

Różnorodna oferta mieszkaniowa dostosowana została do potrzeb zarówno osób żyjących aktywnie, szukających małego mieszkania jak i rodzin, dla których oferowane są mieszkania dwupoziomowe jako alternatywa domu. Niewątpliwym atutem będą ciekawie zagospodarowane tereny zielone.

"Krakowskie Przedmieście 43" dzięki swojej lokalizacji jest doskonałą propozycją dla tych, którzy szukają ciszy i spokoju, bez rezygnacji z atrakcji jakie oferuje bliskość miasta. Osiedle znajduje się tuż przy granicy administracyjnej Krakowa. Zielonki są bardzo dobrze skomunikowane z Krakowem - kilka alternatywnych dróg dojazdu umożliwia szybkie dotarcie autem do wybranego punktu miasta. Cztery linie autobusowe zapewniają połączenie z pętlą na Krowodrzy Górce, a stamtąd dalej można podróżować tramwajem lub autobusem.

Zielonkom zależy na utrzymaniu pozycji lidera w zachowaniu miana najlepszej gminy do osiedlania się wśród tych, sąsiadujących z Krakowem. Dowodem na to są choćby inwestycje infrastrukturalne, w tym w ochronę środowiska. Nazywane zieloną sypialnią wielkiego Krakowa, przyciągają coraz więcej mieszkańców swoimi niewątpliwymi atutami - atrakcyjnym położeniem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego i bliskością Krakowa.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!