Grzejniki drabinkowe odmieniły łazienki - są wygodne, poręczne i świetnie sprawdzają się jako przestrzeń do suszenia. Problem w tym, że powieszenie na nich ręcznika sprawia, że go suszą, ale już nie ogrzewają łazienki. Dylemat ten rozwiązują dobrane akcesoria.

Do większości grzejników idealnie dopasuje się wieszak w formie niedużego i dyskretnego "guzika". Z kolei przy modelu o kwadratowym przekroju rury możemy użyć wyprofilowanego haczyka w wybranym kolorze. Te drobne elementy rozwiązują problem odwieszania i odkładania tekstyliów w łazience, pozwalają także uniknąć konieczności nie zawsze praktycznego i estetycznego montowania wieszaków na drzwiach. Dodatkowy uchwyt na grzejniku to idealne miejsce np. na ręczniki lub szlafrok. Elegancko ukryte, wpasowane w formę grzejnika wieszaki stają się integralną częścią łazienki.

Jeśli wolimy większe i bardziej odlotowe rozwiązania, warto pomyśleć o coraz modniejszych relingach. Łatwość montażu i bogata oferta kolorystyczna to dodatkowy atut. Poza tym, nie są montowane na stałe i w razie zmiany koncepcji zawsze możemy je usunąć.

Oprócz wymienionych elementów, na grzejnik można zamontować także półkę. To pomysł dla tych, którym zawsze brakuje miejsca. Półka swoją formą idealnie współgra z "drabinką", ponieważ jest zbudowana z elementów nawiązujących stylistyką do tego modelu grzejnika. Dzięki bezproblemowemu montażowi mamy pełną dowolność, jeśli chodzi o wysokość, na której ją zamocujemy.

Codziennie rano najświeższe informacje, zdjęcia i video z Krakowa. Zapisz się do newslettera!

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!