Przedstawiamy wypróbowane przepisy na potrawy, które można przyrządzić na każdą okazję. Swoimi przepisami dzielą się panie z kół gospodyń wiejskich z woj. pomorskiego. Sprawdź jak zrobić pyszną zupę czy smakowite pierogi!


Przepisy kulinarne

Komentarze (13)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

do Edy,..Klawo klawo... (gość)

matko boska...żeby jedzenie wyzwalało w ludziach taką agresję...to chyba typowo polskie zachowanie...

gość (gość)

Prosty szybki sos. U nas w Pomorskiem nie jada się suchych bulew, a taki sos do filetów z ryby czy schabowego jak znalazł.

FILIP (gość)

Nareszcie ciekawy temat na tej stronie www. Mam dość fochów pracowników szpitala i ciągłych z nim trudności oraz biadolenia na trudne czasy, Idą święta, więc świętujmy i uczmy tego innych. Brawo dla pań z kół gospodyń wiejskich, może wreszcie ktoś doceni ich pracowitość i mądrość życiową

Emeryt z Rumi (gość)

u nas w Rumi pierogi robi burmistrz E,ROGALA =KONCZAK tylko nie ze swoich pieniędzy ? a zupę gotuje z muchomorów ? i proszę tej zupy nie jeść / nasza burmistrz ma jad jak żmija ? ten fałszywy uśmiech ,to nas mieszkańców doprowadza do paranoi ? tam gdzie E.R.K. może się reklamować ,to ona jest szybka .tylko już nie długo będzie sprawa w sprawie sprzedania działek bez przetargu pod stację bęzynową ? to ona musi się przygotować , to co nam wiadomo to ten EFAS , będzie oskarżycielem posiłkowym > mają dwóch Adwokatów z MALBORKA ?? a sędziom jest pan Kachel z Wejherowa > muszę się do wiedzieć kiedy ta sprawa ruszy ?