Skoro dach niepotrzebny, no to Śląski "gotowy"? - głosi jeden z memów powstałych po kompromitujących wydarzeniach na Stadionie Narodowym w Warszawie, gdzie nie udało się zorganizować meczu eliminacji mistrzostw Świata - Polska - Anglia.


Na luzie

Komentarze (7)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mimi. (gość)

Słuszna racja Śląski to Narodowy,w Warszawie to stadion Wstydu Narodowego na cały świat i wszechświat podobno nawet kosmici się też z tego śmieją.

klaus (gość) (zdegustowany)

zapomnij Tuski i jego dupo-lizy nienawidzą Śląska, no chyba że się będą wybory zbliżać :) ale jak dźwigną górnikom wiek emerytalny to już nawet śląsk mają PO-srańcy spaleni :)))))

zdegustowany (gość)

O ile mi wiadomo , to w dalszym ciągu mamy Stadion Narodowy w Chorzowie . Ten w Warszawie , to najdroższa Super Lodziarnia dla kolesiów PełO ..

franc (gość)

Super zdjęcia ,nic dodać,brawo warszawka ,śmialiście się z Śląskiego to teraz macie wasz basen narodowy.