Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Mamy dla Was prezent na Walentynki: krótki poradnik, jak uwodzić. Podpowiadamy też, jakie sposoby podrywu na pewno skończą się porażką.

Żeby poderwać kobietę, musisz być gwiazdorem z Hollywood lub umieć ją rozśmieszyć - twierdzi Woody Allen. Celebrytów z fabryki snów u nas niewielu, a skoro co weekend tysiące Ślązaków uwodzą się nawzajem, to znaczy, że mamy jedwabiste poczucie humoru. Są jednak chwile, gdy brakuje właśnie tego jednego elementu. Są też tacy, którzy twierdzą, że czasem pomóc może tylko szkoła podrywania. Panom i paniom.

Kiedyś takie szkoły istniały w filmach, dziś można znaleźć je w każdym dużym mieście. Specjaliści zaręczają, że nie ma kobiet ani mężczyzn, którzy nie potrafią podrywać i których nie można poderwać.

Może więc w walentynki najlepiej zrobić prezent samemu sobie i skorzystać ze szkolenia, które może zmienić każdego mężczyznę w Banderasa, a każdą kobietę w Sharon Stone? Koszt? Za miesięczną naukę od kilkuset do kilku tysięcy złotych.

- Mężczyźni miewają problem ze zrobieniem pierwszego kroku. Kobiety - z pewnością siebie.
Porady bywają przydatne - zaręcza Karolina Smolnik ze Szkoły Uwodzenia w Katowicach.

Czego można nauczyć się podczas kursów? Niektóre oferują coś, co nazywa się techniką NLP, czyli neurolingwistycznego programowania. Brzmi groźnie, a chodzi w istocie o to, by nauczyć się mówić i postępować w kontaktach damsko-męskich w taki sposób, który wywoła u odbiorcy pożądane przez nas reakcje.

Są też umiejętności poboczne - np. savoir-vivre czy taniec. Panowie poznają tajniki tanga czy samby, a panie także reguły tańca erotycznego. A potem obie strony popodziwiają się nawzajem. I znów będą sobą.


Jak poderwać kobietę? Cztery rady dla pana


Radzi Karolina Smolnik, szefowa Szkoły Uwodzenia w Katowicach

1. Nie operuj utartymi sloganami na podryw znalezionymi w internecie, niekoniecznie musisz też sypać z rękawa kawałami.

2. Uważaj na to, jak wyglądasz: panie szczególną uwagę zwracają na dłonie, a nie ma nic gorszego u mężczyzny od brudnych paznokci.

3. Musisz czymś zainteresować kobietę, więc staraj się być dowcipny, ciekawie opowiadać o swoich zainteresowaniach. Bądź przy tym autentyczny, jeśli wyjdziesz na pozera, przegrałeś.

4. Przydadzą się umiejętności w tańcu, kobiety lubią mężczyzn z gracją.

Jak poderwać mężczyznę? Cztery rady dla pani


Radzi Karolina Smolnik, szefowa Szkoły Uwodzenia w Katowicach

1. Lepiej być otwartą i naturalną niż grać zimną i niedostępną. Nawet nie wyobrażasz sobie, ilu facetów grzeszy nieśmiałością. Z drugiej strony, nie musisz za wszelką cenę zwracać jego uwagi.

2. Bądź uśmiechnięta, ale i opanowana, zachowaj spokój.

3. Ważny jest odpowiedni wygląd - strój, makijaż, fryzura. Najważniejsze: wybierając ubiór, staraj się wyeksponować wszystkie swoje atuty.

4. Możesz mężczyzn kusić i z nimi flirtować - najlepiej powoli, nie ma się po co spieszyć.Jaki jest twój niezawodny sposób na uwodzenie? Podziel się nim!
Walentynki

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Dexter

Oczywiście...ja np. uważam, że jak ktoś chce kogoś "uwieść" jak to było określone w tytule artykułu, nie powinien być sztuczny. Ja np. nienawidzę jak dziewczyna w takich sytuacjach ma ciemne okulary. Nawet sobie nie zdajecie sprawy, ale powiem wam o co mi chodzi. Wiele jest takich przypadków, że dziewczyna, zasłaniając ciemnymi okularami oczy traci w zasadzie cały urok. Jak uwieść? Serdeczny uśmiech, wyraziste spojrzenie i inteligencja...to jest to...no i bądźcie po prostu sobą, to się to stanie samo.